KONST / Litografier / Färglitografi 16218143
nr 1621 8143
Berit Markevärn
(f. 1952), Sverige
Röd cykel. Signerad, numrerad 39/400. Färglitografi, bildmått: 52x35 cm, yttermått inklusive ram: 64x46 cm
Berit Markevärn, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:45:50
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor